Yükleniyor...

Kepli Sandviç Panel - Gizli Vidalı Panel

Anasayfa / Kepli Sandviç Panel - Gizli Vidalı Panel

Kepli Sandviç Panel - Gizli Vidalı Panel

Anasayfa / Kepli Sandviç Panel - Gizli Vidalı Panel

Kepli Sandviç Panel - Gizli Vidalı Panel

Kepli sandviç panel gizli vidalı panel olarak ta bilinir. Bu ürünün özellikleri yangın riskinin yüksek olduğu yapılarda ve azami yangın dayanımı istenen binalarda güven sağlamak için kullanılmaktadır.

3 ve 5 hadveli yapısı ve 35 mm hadve yüksekliğinin yanı sıra, gizli vidalı ve binili seçenekleri ile, geniş aşık aralıklarda hem fonksiyonel hem de son derece şık çözümler sağlamaktadır.


Düşük eğimli ve dairesel yüzeyli çatılar için geliştirilmiş çatı panelleri %5 eğime kadar ve 150m. Üzerinde radivsa sahip çatılarınızda güven ile kullanabilirsiniz. 

Panel, standart olarak poliüretan dolgulu üretilmekle birlikte, EN DIN 4102’ye göre B sınıfı (yanmaz) Ateşe Dayanıklı Köpük (polizasiyanürat) dolgu malzemesi ile üretilebilmektedir. Üretim esnasında poliüretanın yapışması için metalin dış ve iç yüzeyi elektron bombardımanına (corona) tabi tutulmaktadır.  

Sizin firmanızın da kepli sandviç panel malzemelerine veya uygulamasına ihtiyacınız varsa hemen iletişim sayfamızdaki bilgilerden yararlanarak bizimle iletişime geçiniz.Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0362) 542 41 71 - 0 534 205 30 43

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.