Yükleniyor...

Polikarbon

Anasayfa / Polikarbon

Polikarbon

Anasayfa / Polikarbon

Polikarbon

Gün ışığından en iyi şekilde yararlanılmak amacıyla kullanılan kaplama malzemesidir. Dayanıklı bir malzemedir.Firmamız polikaron ürününü toplu satmakta, kurumsal firmalara ve kurumlara uygulamasını yapmaktadır. Ultraviole filtrasyonu ve yüzeyde su tutma gibi koruma sistemleri sayesinde uzun ömürlü olup, mükemmel ışık geçirme özelliğine sahiptir.

Polikarbon, tüm alanlarda laboratuvarlarda olduğu kadar ev eşyalarında da yaygın kullanılır. İnşaat malzemesi olarak neredeyse binalarda kırılmayan veya ışığı yansıtan pencereler gibi yerlerde koruma amaçlı parçaların yapımında çok büyük rol oynamaktadır.

Polikarbonat ve polikarbon malzemelerinden yapılan diğer ürünler arasında gözlük ve güneş gözlüğü camları, Cdler, far camları sayılabilir.

Ayrıca tek veya çift yüzeyi UV koruyucu madde kaplı polikarbonat levhalar tek cidarlı (solid) ve iki veya daha fazla cidarlı (multiwall) gözenekli levhalar halinde muhtelif renk, kalınlık, özellik ve ebatlarda imal edilerek yapı sektöründe her türlü açıklıkların kapatılmasında kullanılabilen (ışıklık, tonoz, tüp geçit, kubbe vb.) esnek ve sağlam bir kaplama malzemesidir. İyi ısı izolasyonu ve mukavemeti nedeniyle seralarda cam ve naylona alternatif olarak yoğun oalrak kullanılmaktadır.

Sizin firmanızın da polikarbon ürününe veya uygulamasına ihtiyacınız varsa hemen iletişim sayfamızdaki bilgilerden yararlanarak bizimle iletişime geçiniz.Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0362) 542 41 71 - 0 534 205 30 43

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.